Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa i zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dotyczącą odwołania imprez masowych, podjęliśmy decyzję o przełożeniu zbliżającego się KONGRESU GIS 2020.

Szczegóły dotyczące nowego terminu, podamy możliwie jak najszybciej.

Kongres GIS 2020

KONGRES GIS 2020

Kongres GIS 2020 skierowany jest do wszystkich osób, które zainteresowane są tematyką analizy danych przestrzennych i wykorzystaniem cyfrowych map w swojej codziennej pracy.
W ciągu dwóch dni prelekcji i wykładów, eksperci Esri Polska oraz specjaliści z branży przedstawią zarówno najnowsze rozwiązania z zakresu systemów informacji geograficznej, jak i podzielą się  przykładami ich praktycznych zastosowań w Polsce i na Świecie.  

Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń i inspiracją jak budować przewagę konkurencyjną w oparciu o przestrzenne analizy danych.

Popularyzacja i coraz większa łatwość użytkowania GIS-u sprawia, że rozwiązania te stosowane są nie tylko przez specjalistów i analityków, ale coraz częściej przez pracowników działów marketingu czy sprzedaży oraz osoby decyzyjne, które potrzebują stałego dostępu do czytelnych i zrozumiałych analiz wzbogaconych o wizualizacje w formie cyfrowych map.

DO UDZIAŁU W SPOTKANIU ZAPRASZAMY:

  • wszystkich zainteresowanych tematyką analiz lokalizacyjnych, geomarketingu, geolokalizacji i innych trendów wykorzystujących cyfrowe mapy,
  • specjalistów i analityków GIS,
  • praktyków wykorzystujących cyfrowe mapy i inne rozwiązania do wizualizacji przestrzennej,
  • menedżerów w instytucjach publicznych i firmach, które chcą wykorzystać systemy informacji geograficznej do rozwoju swojej działalności,
  • pasjonatów i entuzjastów tematyki GIS.

Rejestracja

Kongres ma charakter zamknięty. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku wyczerpania limitu miejsc, rejestracja może zostać zamknięta przed terminem jej zakończenia. Udział w Kongresie jest płatny.
Potwierdzeniem udziału w Kongresie jest prawidłowa rejestracja oraz dokonanie opłaty w wyznaczonym terminie. W ramach opłaty za udział w Kongresie, organizator nie zapewnia miejsc noclegowych – istnieje możliwość samodzielnego dokonania rezerwacji w Hotelu Narvil. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Kongresu oraz formularzu rejestracyjnym. 

Zakończenie rejestracji 5 kwietnia 2020 r.