Kongres GIS 2020

KONGRES GIS 2020

Kongres GIS 2020 skierowany jest do wszystkich osób, które zainteresowane są tematyką analizy danych przestrzennych i wykorzystaniem cyfrowych map w swojej codziennej pracy.
W ciągu dwóch dni prelekcji i wykładów, eksperci Esri Polska oraz specjaliści z branży przedstawią zarówno najnowsze rozwiązania z zakresu systemów informacji geograficznej, jak i podzielą się  przykładami ich praktycznych zastosowań w Polsce i na Świecie.  

Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń i inspiracją jak budować przewagę konkurencyjną w oparciu o przestrzenne analizy danych.

Popularyzacja i coraz większa łatwość użytkowania GIS-u sprawia, że rozwiązania te stosowane są nie tylko przez specjalistów i analityków, ale coraz częściej przez pracowników działów marketingu czy sprzedaży oraz osoby decyzyjne, które potrzebują stałego dostępu do czytelnych i zrozumiałych analiz wzbogaconych o wizualizacje w formie cyfrowych map.

DO UDZIAŁU W SPOTKANIU ZAPRASZAMY:

  • wszystkich zainteresowanych tematyką analiz lokalizacyjnych, geomarketingu, geolokalizacji i innych trendów wykorzystujących cyfrowe mapy,
  • specjalistów i analityków GIS,
  • praktyków wykorzystujących cyfrowe mapy i inne rozwiązania do wizualizacji przestrzennej,
  • menedżerów w instytucjach publicznych i firmach, które chcą wykorzystać systemy informacji geograficznej do rozwoju swojej działalności,
  • pasjonatów i entuzjastów tematyki GIS.

Rejestracja

Kongres ma charakter zamknięty. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku wyczerpania limitu miejsc, rejestracja może zostać zamknięta przed terminem jej zakończenia. Udział w Kongresie jest płatny.
Potwierdzeniem udziału w Kongresie jest prawidłowa rejestracja oraz dokonanie opłaty w wyznaczonym terminie. W ramach opłaty za udział w Kongresie, organizator nie zapewnia miejsc noclegowych – istnieje możliwość samodzielnego dokonania rezerwacji w Hotelu Narvil. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Kongresu oraz formularzu rejestracyjnym. 

Zakończenie rejestracji 5 kwietnia 2020 r.